Головний санлікар пояснив, чому Луцьк потрапив до «червоної» зони

Джерело: Волинь24
Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пояснив, чому окремі міста не потрапили до "зеленої" зони.

Про це Віктор Ляшко говорив на брифінгу 1 серпня, повідомляє "Українська правда".

Нагадаємо, в уряді затвердили розподіл України на зелену, жовту, помаранчеву й червону карантинні зони залежно від епідемічної ситуації. Згідно поділу, обласний центр Волині місто Луцьк потрапило до "червоної" зони, де ситуація із поширенням коронавірусної інфекції є найгірша. До помаранчевої зони увійшли Луцький і Любешівський райони. Жовта зона - місто Нововолинськ, а також Горохівський, Ківерцівський, Локачинський, Маневицький і Турійський райони.

За словами міністра, у "зелену" зону епідемічної небезпеки потрапили ті міста, де протягом 5 днів поспіль "коронавірусні" показники не перевищували прийняті норми.

Ляшко відповів, що зелена, жовта, помаранчева чи червона зони визначаються за 4 національними показниками, які обраховуються за 5 днів поспіль.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Що кажуть місцеві чиновники стосовно посилення карантину на Волині

На запитання журналістів про те, чому більшість України 31 липня віднесли до "зеленої" зони – тобто найбільш безпечної щодо поширення COVID-10. За словами журналістів Київ, хоча столиця останнім часом – у лідерах за приростом нових хворих, як і Львівська область: "Тому Київ сьогодні – у зеленій зоні, бо немає перевищення 5 днів поспіль".