Зеленський терміново скликає РНБО - volynfeed.com

Зеленський терміново скликає РНБО

Джерело: Волинь24
Президент Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони після скандального рішення КС. Для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни, повідомляє сайт глави держави.

"Змушені констатувати, що останнім часом з'явились ознаки того, що окремі суб'єкти намагаються переглянути ключові частини суспільного договору в Україні, які передбачають нульову толерантність до корупції та будь-якої форми непрозорості в державному управлінні. Це неприпустимо", - йдеться у повідомленні.

Президент запропонує членам РНБО обговорити ситуацію, яка склалася у національній безпеці країни, та ухвалити відповідні рішення, пише gazeta.ua.

Необхідні законопроєкти, які в подальшому запобігатимуть виникненню подібних кризових ситуацій, будуть напрацьовані й подані президентом до Верховної Ради як невідкладні.

"Нищівні удари, які завдаються досягненням країни у сфері боротьби та ефективної протидії корупції в Україні, не можуть залишатися поза увагою.

Необхідна негайна та жорстка оцінка рішенням окремих суб'єктів, дії яких стають дедалі суспільно небезпечнішими", – заявив президент.