Художник так прикрасив будинок на Хелловін, що до нього викликали поліцію. ФОТО - volynfeed.com

Художник так прикрасив будинок на Хелловін, що до нього викликали поліцію. ФОТО

Джерело: Волинь24
Художник так реалістично прикрасив свій будинок на Хелловін, що до нього вже кілька разів викликали поліцію.

Найбільше він пишається декорацією з тачкою, яку хтось нібито кинув з розчленованим тілом всередині.Художник з Далласа Стівен Новак не дарма «запарився»
на Хелловін і зробив гіперреалістичні декорації. Настільки, що до його дому вже кілька разів викликали поліцію.

У дворі свого будинку Новак розклав кілька «трупів»—ляльок, які «померли» різними страшними смертями. Комусь розтрощило голову сейфом, у когось у спині стирчить бензопила, у когось — мачете в голові, а ще одна лялька лежить «розчленована» в сміттєвих мішках.«Мені завжди подобалися такі жарти, як літаючі примари або двометрові снігові скульптури, тому, якщо я збирався зробити щось на Хелловін, було очевидно, що це має бути гіперреалістично. Хотів зробити щось, що реально налякає людей, які проходять повз. Тому я розкидав кілька ляльок і залив їх 75 літрами крові», — розповідає Новак Dallas Observer.Найбільше він пишається декорацією з тачкою, яку хтось нібито кинув з розчленованим тілом всередині: «Дитина проходила повз і запитала мене, що тут сталося — я відповів, що вони з'їли забагато Скіттлз».

Через часті дощі художнику практично щоранку потрібно виходити і відновлювати свої декорації — наприклад, поливати їх свіжою «кров'ю». За його словами, реакція ранкових собачників і бігунів була безцінною.Також кілька разів до його дому викликали поліцію. Сусіди розповіли Новаку, що бачили їх досить часто, але сам він з ними стикався лише два рази. Самі копи похвалили його декорації, і сказали, що приїхали лише тому, що зобов'язані реагувати на виклики.

«Зараз я думаю, що міг би зробити ще крутіше, хоча спочатку планував набагато менше. Нічого, у мене є наступний рік!», — каже Новак.