Лучанка ледь не померла від COVID-19 через сімейну лікарку - volynfeed.com

Лучанка ледь не померла від COVID-19 через сімейну лікарку

Лучанка Вікторія Семенюк звернулася зі скаргою в МОЗ України на дії сімейної лікарки її мами. Каже: медичка неправильно оцінила стан пацієнтки, яка вже наступного дня потрапила у лікарню з діагнозом COVID-19.

Суспільному донька недужої розповіла, що до лікарні її мама потрапила з двобічною пневмонією та ураженими на 27% легенями. Сімейна лікарка, з її слів, проігнорувала погіршення стану пацієнтки і не скерувала на госпіталізацію.

«Сімейний лікар просто вигнала маму з прийому. Не скерувала на лабораторні дослідження, ні на КТ, жодних оглядів, просто сказала: ідіть додому і чекайте результатів тесту. Ми звернулися в районну лікарню, на щастя там зробили усі дослідження і маму госпіталізували у Боголюби», – розповідає Вікторія Семенюк.

Лікарку, з якою було укладено декларацію, звуть Наталія Цяк. У коментарі Суспільному жінка розповіла, що своєї помилки не вбачає.

Подібні скарги на сімейних лікарів від пацієнтів надходять, їх кількості завідувачка відділення Наталія Максимюк не назвала: «пацієнт при виникненні непорозумінь звертається до мене – керівника підрозділу цієї амбулаторії впродовж робочого дня. Якщо я не можу надати роз’яснення – можуть звернутися до медичного директора».

У відділенні для важких недужих на COVID-19 Людмила Денисюк пробула два тижні. Нині жінка вдома, на лікарняному, продовжує реабілітацію після хвороби.