Найгіршу дорогу Волині не відремонтували за 90 мільйонів через зрив тендерів - volynfeed.com

Найгіршу дорогу Волині не відремонтували за 90 мільйонів через зрив тендерів

Торік Волинь не освоїла 90 мільйонів гривень, які були виділені на ремонт дороги Рожище-Сокіл через бюрократичні процедури. Автошлях просять включити в перелік ремонтів на 2021 рік.

Про це йшлося під час засідання 3 позачергової сесії Волинської обалсної ради 14 січня.

Цього дня депутати підтримали петицію про ремонт дороги О 030210 між селами Широке та Бужани Горохівського району. Та це, на жаль, не єдиний автошлях, який потребує капітального ремонту.

Нагадаємо, підводячи підсумки роботи за 2020 рік, у Службі автомобільних доріг назвали найгіршу дорогу в області. Це дорога Т-18-02 Оленівка–Сокіл у Рожищенському районі.

Депутатка від фракції «ЗА Майбутнє» Оксана Філіпчук попросила депутатів підтримати звернення і щодо ремонту цієї дороги.

«Торік за сприяння народного депутата Вячеслава Рубльова були виділені 90 мільйонів гривень, але кошти не освоїли через зрив тендерів. Прошу звернути увагу на цю дорогу. Бо це не дорога, а напрямок, по якому ні швидка, ні пожежна не можуть доїхати до людей», – наголосила вона.

Її колега по фракції Світлана Крецу додала, що також ремонту потребує і дорога в напрямку Шацьк-Вілиця-Прип’ять-Любохини. Зрештою, депутати домовилися, що пропозиції щодо ремонту доріг на Волині розглянуть на засіданнях профільної депутатської комісії, а згодом винесуть напрацьовані пропозиції на розгляд сесії.