В Україні продовжують перекривати траси через підвищення цін на газ - volynfeed.com

В Україні продовжують перекривати траси через підвищення цін на газ

Під Івано-Франківськом у селі Ямниця протестувальники заблокували рух транспорту автомобільним шляхом національного значення. Протестують через високі ціни на газ.

Про це повідомляє пресслужба поліції Івано-Франківської області, передає РБК-Україна.

Правоохоронці запевняють, що громадський порядок у місці перекриття руху транспорту забезпечено.

«Для охорони публічного порядку залучено 6 працівників поліції. Також з метою інформування та для об’їзду виставлено два пости: один зі сторони Івано-Франківська, а інший – з Галича», – йдеться в повідомленні.

Також місцеві жителі влаштували протест під Закарпатською ОДА. Вони вимагали знизити ціни на газ і його транспортування.

Видання «Зміст» повідомило, що під Полтавською ОДА протестували під час засідання сесії облради. На неї запросили керівників газорозподільних фірм та представника Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України запровадить державне регулювання цін на газ для побутових споживачів. Воно буде діяти під час карантину або до кінця поточного опалювального сезону.

В останні дні у деяких містах України пройшли акції протесту проти підвищення тарифів на газ.

У Луцькій міській територіальній громаді звернуться до центральної влади з вимогою накласти мораторій на підвищення комунальних тарифів у країні.