Волинських автомобілістів попереджають про сильну негоду - volynfeed.com

Волинських автомобілістів попереджають про сильну негоду

Джерело: Волинь24
Наступного тижня, з 25-го по 27-ме січня, прогнозується погіршення погодних умов на території Західної України. Не омине негода і Волинь: буде сніжно й вітряно, товщина снігового покрову сягатиме 25-32 см.

З метою недопущення аварійних ситуацій на автошляхах та з міркувань безпеки Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає громадян при виникненні несприятливих погодних умов відмовитись, за можливості, від поїздок власним транспортом. Доцільність поїздок у таку негоду варто переглянути і перевізникам.

За наявності важливих і нагальних потреб, що змушують вирушати в дорогу, слід ретельно підготуватись до поїздки, бути максимально уважними і обережними, особливо у темний час доби, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху та не створювати перешкод для роботи снігоприбиральної техніки.

Перечекати негоду можна на майданчиках для відстою на дорогах державного значення (такі місця на території Волині та всієї України дорожники позначили на Google мапі.

У разі виникнення ускладнень проїзду чи інших надзвичайних ситуацій на автошляхах державного значення регіону громадяни можуть телефонувати в Службу автомобільних доріг у Волинській області, тел. (0332) 78 54 69.