Волинським поліцейським надаватимуть психологічну допомогу - volynfeed.com

Волинським поліцейським надаватимуть психологічну допомогу

Джерело: Волинь24
Волинські поліцейські успішно завершили курс програми психологічної підтримки поліцейських за принципом «рівний-рівному».

Відповідні сертифікати вони отримали вчора, 7 квітня, під час робочої наради за участю заступників начальників районних управлінь та відділів поліції, а також працівників підрозділів кадрового забезпечення.Заходи психологічної підтримки поліцейських за принципом «рівний-рівному» дозволяє здійснити втручання у психологічні проблеми співробітників на ранніх етапах їх виникнення, повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.

Цей принцип передбачає надання соціально-психологічної підтримки працівникам поліції їхніми колегами, які працюють у тому ж самому професійному середовищі та мають відповідні знання та позитивний досвід у подоланні складних (кризових) ситуацій.Поліцейські, які успішно завершили курс з підготовки учасників програми психологічної підтримки поліцейських за принципом «рівний-рівному», отримали відповідні сертифікати.

Програма заходів здійснюється за підтримки Канадсько-Українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) за підтримки уряду Канади та Alinea International.