Радник голови Офісу президента Арестович заявив, що АТО – це курорт для хлопчиків, куди втікають від дружин і дітей - volynfeed.com

Радник голови Офісу президента Арестович заявив, що АТО – це курорт для хлопчиків, куди втікають від дружин і дітей

Спікер Тимчасової контактної групи, позаштатний радник голови Офісу Президента України Андрія Єрмака з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони, блогер, політичний та військовий оглядач Олексій Арестович потрапив у новий скандал. А разом з ним і Офіс президента, радником глави якого він є.

Про це повідомляє телеграм-канал Политика Страны.

Йдеться про відео, опубліковане на каналі Апостроф TV в YouTube у 2017 році. На відеозаписі Арестович розповідає, що АТО – це курорт для хлопчиків, типу піонертабору. Куди втікають від дружин і дітей. І де всі люди на передовій щасливі.Таке трактування вже викликало обурення у Авакова.

І, напевно, зараз цю заяву Арестовича піднімуть на багнети націоналісти і ветерани АТО для дуже жорсткого наїзду на Зеленського та його Офіс, зазначає видання.

Аваков уже прямим текстом пише:

«Мерзотник, зі сміхом розповідає між іншим про загибель на війні наших солдатів.

Люди дадуть цьому оцінку. А ось чи може такий персонаж представляти Україну в різних офісах і організаціях – питання не до суспільства.

Упевнений, що реакція керівників країни, після перегляду цього ролика, буде негайною.

Шановний офіс президента, навіть якщо ніхто з вас не віруючий – зберіть пальці в знамення – перехрестіть касатіка – потім себе – і пошліть цього персонажа...подалі. Не підставляйте країну і президента!», – написав Аваков на своїй сторінці в ФБ.


Loading...