За загадкових обставин загинула матір з двома доньками - volynfeed.com

За загадкових обставин загинула матір з двома доньками

Джерело: Волинь24
На Житомирщині померло троє жінок за невизначених обставин. Трагедія трапилася 19-20 вересня у Коростені. Про це повідомляє поліція Житомира.

19 вересня медики отримали виклик, що жінці 1968 року народження, стало зле під час того, як вона допомагала з квартирним ремонтом 84-річному пенсіонеру. Її стан погіршувався стрімко і вона померла ще до прибуття медиків.

Наступного дня у квартирі загиблої жінки виявили тіла двох людей: її матері (1944 року народження) та сестри (1973 року народження).

Їх знайшов син померлої, коли приїхав організовувати поховання. Він не зміг потрапити до квартири і змушений був звернутись за допомогою до рятувальників.

Під час огляду поліція виявила, що двері були зачинені зсередини та ознак стороннього проникнення не було. З квартири вилучено посуд з грибами та немагазинними спиртними напоями.

Наразі проходять судово-медичні експертизи причин смерті жінок та вилучених грибів і алкоголю. За попередніми висновками, причиною смертей жінок стала інтоксикація організмів.

Триває встановлення усіх обставин.