«Крик душі»: у Луцьку жінку з дітьми мало не збили на пішохідному переході - volynfeed.com

«Крик душі»: у Луцьку жінку з дітьми мало не збили на пішохідному переході

Джерело: Волинь24
Лучанку Тетяну Григоренко-Мельничук, яка переходила дорогу на пішохідному переході, мало не збив автомобіль. Інцидент трапився у мікрорайоні ЛПЗ. Про це жінка розповіла на своїй сторінці у Facebook.

"Це крик душі! Щодень ми долаємо нелегкий шлях до школи та садочка. А сьогодні він міг стати останнім. На пішохідному переході ніхто не зупиняється, водії не реагують на людей, особливо дітей.

Перед нами зупиняється два автомобілі. Ми йдемо, але як тут на всій швидкості "автоандон" розпочинає обгін. Його швидкість була не менше, як 90 км/год. Від мого крику зупинилося все. Я ледве встигла відкинути дитину назад, а чоловік з меншою на руках відскочив", - пише жінка.

За її словами, від гальмування автомобіль мокрою дорогою почало відкидати на узбіччя.

"Ми ледве перейшли на другу сторону. Від шоку ноги німіли, сльози та істерика була у всіх. Як дійшли до школи не пам'ятаю. Розумію лише зараз, що наступного разу можу просто не встигнути", - розповідає лучанка.

Вона каже, що цієї дорогою щодень йдуть сотні людей. Особливо вулицями Боженка, Ковпака та Мамсурова. Єдине що було зроблено, це "освіжили"зебру в одному місці. Далі йдемо, як Бог дасть", - пише лучанка.

Вона звертається до депутатів округу з проханням прийняти рішення по цьому відрізку дороги.

"Ми уже третій рік чекаємо світлофора на вимогу. Якщо потрібні підписи жителів вулиці, я особисто візьмуся за це", - повідомляє жінка.