«Приймаю найгірший сценарій»: відома українська співачка думає про самогубство - volynfeed.com

«Приймаю найгірший сценарій»: відома українська співачка думає про самогубство

Джерело: Волинь24
Відома українська співачка Аліна Паш здивувала усіх новим дописом у соціальних мережах, зізнавшись про проблеми з психологічним здоров’я та часті роздуми про самогубство. Аліна вже 8 років намагається розібратись у собі, проте ніяк не може з цим впоратись.

Про це пише Глянець.

«Частіше за все я подібне писала у свої щоденники. Там ще багато моторошних малюнків. Вчора був День Ментального здоров'я, який обернувся для мене абсолютно протилежним. Вісім років я намагаюсь змусити себе до кінця розібратись у своїй проблемі і не доводжу терапію до кінця. Через різні причини.

Маю відчуття, наче я, мов маятник, що на етапі «у вас на радарі тріщина», червоні ліхтарики підморгують, а я чомусь тупо готуюсь до свого 26-го квітня, аби лупанути і замовкнути думками назавжди. Суїцидальний мерзотний голос всередині, який каже: «Хай воно все горить яскраво, буде красиво і муки нерозуміння себе і всього навколо нарешті закінчаться, тож зроби це драматично! Диктує найгірший сценарій і я чомусь його приймаю», – написала співачка.

Також артистка розповіла, що на її стан не впливають зовнішні фактори, такі як вживання наркотиків, відсутність сну, неправильне харчуання та інше. Проте вона перебуває у депресії, незважаючи а роботу зі спеціалістами.

Зараз співачка вирушила у першу за два роки відпустку. Аліна полетить у Барселону, де нарешті відпочине.