Вчені б’ють на сполох: в Україні захворюваність дітей на COVID-19 стрімко зростає - volynfeed.com

Вчені б’ють на сполох: в Україні захворюваність дітей на COVID-19 стрімко зростає

В Україні наразі спостерігаються найвищі показники заражень коронавірусом серед дітей, які були зафіксовані за весь час пандемії. Крім цього, кількість covid-госпіталізацій серед неповнолітніх наближається до рекордного показника.

Про це йдеться в огляді епідеміологічної ситуації, опублікованій на сайті НАН, інформує Главком.

«Нинішня захворюваність серед дітей та молоді у вікових категоріях 0–9 і 10–19 років перевищила максимальні значення за весь час пандемії», – ідеться у звіті.

Відповідно до прогнозу вчених, наразі кількість госпіталізацій дітей, хворих на коронавірус, хоч ще не перевищила рекордні значення, однак наявна тенденція сигналізує про те, що це може статися вже найближчим часом.

Нагадаємо, станом на ранок 13 жовтня в Україні вже 15 областей – «помаранчеві».

Тим часом медики з різних лікарень України розповіли, що наразі реанімації забиті невакцинованими пацієнтами.

За прогнозами вчених Україна до кінця жовтня матиме по 20 тисяч covid-хворих на добу.

Читати також: Дошкільнята та немовлята: в Україні з підозрою на COVID дедалі частіше госпіталізують дітей

В Україні за минулу добу підтвердили 16 309 нових випадків коронавірусу, померла 471 людина. Майже тисяча нових хворих виявлена у Києві. У МОЗ наголошують, що 97% госпіталізованих із Covid-19 у вересні – невакциновані.

Нагадаємо, Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міністерству освіти і науки розіслати рекомендований лист для того, щоб перенести початок канікул з 25 жовтня на 18 жовтня.

Loading...