На Волині відкрили новий дитячий садок. Фото - volynfeed.com

На Волині відкрили новий дитячий садок. Фото

12 жовтня 2021 року свої двері для дітей відчинив дошкільний навчальний заклад у селі Жиричі Ковельського району.

Нагадаємо, закладення фундаменту для окремого двоповерхового корпусу дитячого садочка розпочалося у 2019-му році. Основне ж будівництво тривало упродовж 2020-го року, інформує пресслужба Волинської ОДА.

Відтак, згідно проекту відбулося перепланування існуючої будівлі з добудовою 4-х груп, 4-х кабінетів, допоміжних приміщень, спортивного та актового залу.

Загальна вартість реалізації проєкту «Реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Жиричі становить майже 19 млн грн. З них коштів державного бюджету – понад 17 млн гривень, районного – 1,7 млн гривень.

Слід зазначити, що у зв’язку із виявленими раніше недоліками у роботі будівельників, відкриття дитячого садочку переносили. Наразі ж в освітньому закладі ліквідовані усі недосконалості у ремонті, то з 12 жовтня 2021 року двері садка урочисто відкрилися для дошкільнят села Жиричі.

Оглянути виконання ремонтних робіт та привітати із відкриттям дошкільного навчального закладу за дорученням голови ОДА приїхала його заступниця Людмила Тимощук.


Опісля вітальних слів Людмила Тимощук разом із головою Ковельської РДА Ольгою Черен передали від місцевих органів влади у подарунок для дошкільного закладу телевізор.

Дитячий садок розрахований на 95 місць, тобто на п’ять груп, в тому числі ясельну. Також у закладі працюватиме 12 людей персоналу.

Слід зауважити, що навчальний заклад повністю вмебльований для комфортного перебування малечі. Також тут облаштовані харчоблок і санвузли та встановлена уся сантехніка. Окрім того, поблизу будівлі проведений благоустрій прилеглої території та зведені дитячі майданчики.


Loading...