МОЗ розширить перелік професій для обов’язкової вакцинації COVID-19 - volynfeed.com

МОЗ розширить перелік професій для обов’язкової вакцинації COVID-19

Міністерство охорони здоров’я розширить перелік професій і працівників організацій, які підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19, пише УНІАН.

Як повідомила пресслужба відомства, йдеться про проект наказу «Про затвердження змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням».

Так, він передбачає, що обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей реабілітаційних закладів; підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Читайте ще: У МОЗ заявили, що невакциновані вчителі будуть відсторонені від роботи без збереження зарплати

У пояснювальній записці до проекту наказу йдеться, що таким чином число вакцинованих в Україні має значно збільшитися. Це допоможе країні поліпшити ситуацію з коронавірусом.

Нагадаємо, 7 жовтня МОЗ затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. Це співробітники:

– центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;

– місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;

– закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Loading...