У Луцьку родини загиблих військових висадили пів сотні іменних кленів - volynfeed.com

У Луцьку родини загиблих військових висадили пів сотні іменних кленів

У парку Героїв Майдану та Небесного Легіону на проспекті Соборності в Луцьку матері, дружини, діти загиблих воїнів і волонтери висадили 50 іменних кленів. Про це Суспільному розповів керівник волонтерського руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський.

В акції, яку присвятили до Дня захисника і захисниці України, взяли участь більш як 30 родин загиблих бійців.

Перші дерева в парку почали висаджували у 2017 році, з яких невелика частина не прижилася. Нині акцію з висадки іменних дерев провели вчетверте.

«Хочемо, щоб цими деревцями жило добре ім’я наших героїв і щоб ця пам’ять збереглася. Бо в нас є, наприклад, сім’ї, які мали одну дитину і яка, на жаль, вона не пустила коріння і ми давали їм можливість висадити своє дерево вперше», – говорить волонтер.
Разом із мамою відвідала акцію донька загиблого учасника АТО, 10-річна Богдана Смолярчук. «Попереднього разу ми садили деревце, але воно не прийнялося. Тому сьогодні будемо садити знову. У мене є мама, бабуся, хресна, двоюрідний братик, а тато загинув на війні в АТО», – розповіла дівчина.

Зі слів дружини загиблого військовослужбовця Тетяни Стеценко, дерево посадили на честь Смолярчука Василя Івановича, який загинув 19 січня в Донецькому аеропорті: «Для нас важливо, щоб ці деревця росли та пам’ятали наших воїнів, що вони були, воювали за нашу рідну Україну».
Загалом учасниками акції стали понад 200 волинян. Це – родичі загиблих, волонтери, капелани, студенти, школярі та члени байкерського клубу.
Усього за чотири роки у парку Героїв Майдану та Небесного Легіону висадили понад 200 іменних дерев.


Loading...