Чи перенесуть канікули у школах Луцької громади - volynfeed.com

Чи перенесуть канікули у школах Луцької громади

Учні шкіл Луцької тергромади підуть на осінні канікули за графіком – з 25 жовтня. Причин для дострокового початку канікул немає, повідомив Суспільному в телефонному коментарі директор департаменту освіти Луцькради Віталій Бондар.

Натомість освітнім закладам Волині, зазначила заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук, рекомендували змістити початок канікул на 18 жовтня.

«Є рішення Міністерства освіти і науки, є рішення обласної комісії. Обласна комісія з питань ТЕБ та НС рекомендувала освітнім закладам перенести осінні канікули з 25 жовтня на 18 жовтня. Далі це йде на розгляд директорів шкіл, кожен з яких прийматиме рішення», – розповіла Людмила Тимощук.

Департамент освіти Луцькради, зі слів Віталія Бондаря, отримав рекомендований лист МОН з приводу перенесення канікул з 25 жовтня на 18 жовтня, але переносити їх не має потреби, каже він: «по школах немає кричущої ситуації. Ми працюємо за планом у звичайному режимі. Звичайно, є окремі класи на самоізоляції, як і всюди. Щодо вакцинації педагогів, то в нас по школах понад 80 % вакцинованих».

Віталій Бондар додав: дирекції шкіл є автономними та приймати рішення щодо канікул самостійно, проте у департаменті освіти міськради потреби у перенесенні осінніх канікул не бачать.

Loading...