Деяких пасажирів не пускатимуть на потяги: нові правила «Укрзалізниці» - volynfeed.com

Деяких пасажирів не пускатимуть на потяги: нові правила «Укрзалізниці»

Джерело: Волинь24
З 21 жовтня в "Укрзалізниці" починають діяти нові правила для пасажирів. Відповідні зміни до порядку перевезень прийняли відповідно до внесених урядом посилень правил для пасажирських перевезень у регіонах зі значним поширенням COVID-19.

Згідно з оновленими урядовими змінами, з 21 жовтня залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них:

- квитка на проїзд;

- документу, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв'язку);

- документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;

- або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);

- або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Наявність зазначених документів разом із квитком та ідентифікаційним документом перевірятимуть при вході у вагон. У випадку відсутності вищезазначених документів провідник або стюард має право не допустити пасажира до поїздки. Повернення коштів за придбані білети в разі відмови від поїздки здійснюється згідно з правилами перевезень пасажирів.

Залізничний перевізник зазначає, що перевірка більшої кількості документів прогнозовано може спричинити черги при посадці, просимо пасажирів із розумінням поставитися до ситуації та прибувати на вокзал завчасно, зберігати спокій та дистанцію на пероні.

Співробітники перевізника також матимуть сертифікати про вакцинацію або ж негативні ПЛР-тести. В "Укрзалізниці" планують розгорнути мобільні пункти експрес-тестування на найбільших вокзалах країни.