Безперервний крик та висока температура: працівник «Укрпошти» вимагає 1 мільярд євро за примусову вакцинацію - volynfeed.com

Безперервний крик та висока температура: працівник «Укрпошти» вимагає 1 мільярд євро за примусову вакцинацію

Джерело: Волинь24
Працівник «Укрпошти» надіслав лист гендиректору Ігорю Смілянському в якому почав вимагати 1 млрд євро компенсації за побічні ефекти від вакцинації, якої він робити не хотів.

Про це повідомляє Смілянський в Facebook і прикріплює фото листів, пише Ліга.

У листі чоловік пише, що примусова вакцинація є неприпустимою і заяви керівництва про відсторонення від роботи і позбавлення заробітної плати, премій без щеплення – незаконні. У зверненні йдеться про те, що Смілянський таким чином змушує працівників брати участь у випробовуванні експериментальної вакцини.

Співробітник вимагає гарантувати виплату компенсації в розмірі 1 млрд євро в разі побічних ефектів або ускладнень протягом року після вакцинації від коронавірусу. Серед побічних ефектів автор листа зазначив безперервний пронизливий крик і високу температуру.

«Для того, щоб якщо що, я міг виплатити мільярд євро відшкодування співробітнику, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися. Загалом, тепер я знаю чому політики і експерти кричать на різних шоу – це у них побічний ефект від щеплення. У вас може виникнути питання – чому лист надруковано на друкарській машинці? Я теж його собі задав. А потім зрозумів. Це щоб Білл Гейтс, випадково через Microsoft Word не чіпував його. Так що, нас так просто не візьмеш», – написав Смілянський у відповідь.