Гостей возили гелікоптерами ДСНС: ЗМІ написали про святкування ювілею Єрмака. Як відреагували в ОП - volynfeed.com

Гостей возили гелікоптерами ДСНС: ЗМІ написали про святкування ювілею Єрмака. Як відреагували в ОП

Журналісти «Української правди» опублікували розслідування, в якому йдеться про те, що президент Володимир Зеленський та Офіс президента святкували день народження Андрія Єрмака на державній дачі, використовуючи гелікоптери ДСНС для доставляння людей до резиденції в Карпатах.

За інформацією джерел видання у політичних колах, президент Володимир Зеленський та керівник його офісу Андрій Єрмак у п’ятницю, 19 листопада, залишили Банкову ще до закінчення робочого дня і полетіли в Карпати до державної резиденції президента України Синьогора, де у неділю Андрій Єрмак мав відсвяткувати ювілей – 50 років.

Згідно з даними публічних онлайн радарів, президентський борт із Києва не прилітав, на відміну від самого президента.

Натомість за допомогою онлайн радару вдалося встановити, що у п’ятницю вранці 19 листопада з Києва до Івано-Франківська прилетів чартер. Борт майже одразу повернувся до Києва. Чи був президент Зеленський або керівник його офісу Єрмак на борту наразі не вдалося ані підтвердити, ані спростувати.

Згодом розслідувачі УП знайшли докази, що 21 листопада, у день народження Єрмака та в день Гідності та Свободи близько 10 ранку Зеленський і Єрмак, які були на Івано-Франківщині, з’являються на Інститутській у Києві, о 12 президент нагороджує воїнів, а вже о першій гвинтокрил ДСНС злітає з бази рятувальників у Козині і за дві години здійснює посадку в Івано-Франківську.

За джерелами «Української правди», серед гостей на святі були заступник керівника Офісу Олег Татаров та міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Гелікоптер ДСНС здійснив посадку в аеропорту «Бориспіль» майже о 16:00. Так, Зеленський та Єрмак прийшли на роботу лише о 17:00.

«Це означає що Зеленський під час такої гострої внутрішньої і зовнішньої ситуації літав у гори на дачу на 4 дні», – наголосили журналісти.

Натомість в Офісі Президента спростували інформацію про 4-денне святкування ювілею Андрія Єрмака. Окрім того, в ОП запевнили, що гвинтокрилами ДСНС жодних гостей не перевозили.

Пресслужба ОП повідомила, що у п’ятницю, 19 листопада, президент Володимир Зеленський працював на Банковій. Увечері він відбув до резиденції в Гуті.

Вже у неділю, 21 листопада, український лідер у Києві відвідав заходи, присвячені початку Революції Гідності. Наступного дня президент також перебував на робочому місці. Також у дні, коли начебто відбувалося гучне святкування ювілею, до резиденції з інших представників влади автівкою заїжджав лише Олексій Чернишов.

Своєю чергою, голова Офісу президента Андрій Єрмак заперечив окремі факти, викладені в розслідуванні «Української правди», однак не прояснив, де він перебував у свій день народження, в неділю 21 листопада.

Також керівник офісу Зеленського повторив тезу, що в державній резиденції готують спеціальний форум до Дня працівників дипломатичної служби України в грудні. У рамках підготовки форуму, буцімто, президент спільно з працівниками офісу відвідували резиденцію.

Loading...