СБУ заявила про розслідування щодо факту підготовки до держперевороту в Україні - volynfeed.com

СБУ заявила про розслідування щодо факту підготовки до держперевороту в Україні

Служба безпеки України розслідує провадження за фактом готування окремими громадянами України та РФ дій з метою захоплення державної влади.

Про це повідомив пресцентр СБУ.

«Головне слідче управління СБ України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади. Провадження відкрито за ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України – за фактом готування окремими громадянами України та РФ дій з метою захоплення державної влади», – йдеться у повідомленні.

Про перебіг розслідування буде повідомлено згодом.

26 листопада на пресмарафоні «30 запитань президенту України» Володимир Зеленський заявив про наявну інформацію щодо обговорення між певними представниками України і Росії можливої участі бізнесмена Ріната Ахметова у здійсненні державного перевороту в Україні. За словами президента, держпереворот планують на 1-2 грудня.

Читати ще: Зеленський vs Ахметов: як пресмарафон президента обвалив акції найзаможнішої людини України

Президент зазначив, що Ахметов зробить велику помилку, якщо воюватиме проти українського народу і держави.

Гучну заяву Зеленського про держпереворот прокоментував глава МЗС Дмитро Кулеба. Він зазначив, що якщо Росія вирішить здійснити нове вторгнення в Україну, то ця наступальна операція супроводжуватиметься діями з дестабілізації ситуації всередині нашої держави.

Loading...