Дві області України увійшли до помаранчевої зони. Яка ситуація на Волині - volynfeed.com

Дві області України увійшли до помаранчевої зони. Яка ситуація на Волині

Днями Сумська та Івано-Франківська області увійшли до помаранчевої зони епідеміологічної небезпеки. І хоча епідситуація на Волині наразі є контрольованою, з початку тижня медики знову реєструють ріст в області захворюваності на COVID-19.

Про це під час брифінгу 14 січня повідомила головна санітарна лікарка області Наталія Янко.

З її слів, на території країни рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію серед населення знову починає зростати, тому Сумську та Івано-Франківську області занесли до помаранчевої зони.

Утім, зі слів лікарки, станом на сьогодні епідеміологічна ситуація на Волині – контрольована, тож область продовжує перебувати у жовтій зоні. Але у порівнянні з попереднім тижнем відмічають зниження рівня захворюваності.

«Так, цього тижня захворіло на 41% менше осіб, ніж протягом попереднього. Зменшилась і кількість летальних випадків. Проте це нас не заспокоює, оскільки з початку цього тижня ми реєструємо ріст захворюваності на COVID-19 із кожним днем», - інформує Наталія Янко.

З її слів, 13 січня на Волині зареєстрували вдвічі більше випадків виявлення короновірусної інфекції у хворих, ніж протягом 12 січня - 168 випадків проти 88.

Вона зауважила, що за минулу добу від COVID-19 померло п'ять осіб віком від 54 до 88 років.

«У нашій області епідеміологічна ситуація має ті ж тенденції, що й на території всієї країни. На це вплинули масові заходи та міграційні процеси серед населення під час свят», - наголосила головна санітарна лікарка.

Нагадаємо, станом на 14 січня 2022 року в Україні виявили 10 476 нових випадків COVID-19. Зокрема, захворіли 663 дитини та 241 медпрацівник.

Вікторія СЕМЕНЮК