«Тепла іграшка надії»: на Волині зібрали понад 80 тисяч гривень - volynfeed.com

«Тепла іграшка надії»: на Волині зібрали понад 80 тисяч гривень

На Волині під час благодійної акції «Тепла іграшка надії» волонтери зібрали 88 тисяч гривень.

Про це розповіла Суспільному організаторка акції Анна Єкименко-Поліщук.

Гроші передали благодійній організації «Фонд боротьби з раком».

Зі слів керівниці фонду Марії Адамчук-Коротицької, гроші від продажу новорічних іграшок спрямують на обстеження жінок на рак шийки матки у віддалених селах області. Таких виїздів впродовж 2021 року було понад тридцять.

«У 2022 році плануємо зробити 120 обстежень і перевірити понад 7 тисяч жінок», – каже Марія Адамчук-Коротицька. Додає: на ці потреби загалом потрібно пів мільйона гривень.
«Акція «Тепла іграшка надії» відбулась вшосте. У 2019 та 2020 роках її не організовували, 2021-го відновили», – розповіла організаторка Анна Єкименко-Поліщук. З її слів, цього разу до акції долучились волонтери не лише з Волинської, а й з Львівської, Київської, Донецької та Чернігівської областей. На підприємствах, в організаціях діти та дорослі шили теплі іграшки, які потім продавали на мініярмарках та онлайн-аукціонах.

Нагадаємо, на Волині вчергове відбулася благодійна акція «Тепла іграшка надії». До неї долучилися сотні людей, продавали іграшки на онлайн-ярмарку.

У рамках цієї кампанії Фонд мав намір зібрати 500 000 гривень на боротьбу з раком шийки матки серед жіночого населення Волині й довести, що смертність від цієї недуги можна зменшити в рази завдяки ранньому виявленню. Зокрема за ці кошти влаштують 120 виїзних обстежень у найвіддаленіших селах області й оглянуть приблизно 7000 жінок. Для кожної з них обстеження буде безплатним.