Луцьк без парканів: на території міста пропонують демонтувати огорожі - volynfeed.com

Луцьк без парканів: на території міста пропонують демонтувати огорожі

На території міста Луцька пропонують демонтувати всі самочинно встановлені паркани, ворота та ґрати.

Відповідну пропозиції на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрував Віктор Смолярчук.

Як він зазначив, останніми роками в різних мікрорайонах Луцька суб’єкти господарювання встановили низку парканів, воріт, ґратів, які унеможливлюють піший прохід та автомобільний доїзд до зупинок, магазинів, закладів харчування, закладів побутового обслуговування, закладів соціальної сфери, лікувальних установ.

Чоловік звернув увагу, що в низці випадків до багатоквартирних будинків через самовільно встановлені паркани та ворота не може доїхати спецтехніка, зокрема пожежні автомобілі, карети невідкладної екстреної медичної допомоги, сміттєвози.

«Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», огорожі, ворота, ґрати належать до малих архітектурних форм. Правилами благоустрою міста Луцька, затвердженими рішенням Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2, визначено, що підставою для проведення робіт зі встановлення малих архітектурних форм є дозвіл на проведення робіт із благоустрою, виданий в установленому порядку. Враховуючи зазначене, просимо Луцького міського голову Ігоря Поліщука та членів виконавчого комітету Луцької міської ради доручити відповідним службам міста провести інвентаризацію всіх огорож, воріт та ґрат, встановлених без відповідних дозволів, і здійснити їх демонтаж у порядку, визначеному чинним законодавством», – вказав Віктор Смолярчук.

Відзначимо, аби Луцька міська рада розглянула петицію, за 15 діб її мають підписати 300 осіб. Підтримати петицію Віктора Смолярчука можна тут.

Як неодноразово повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в Луцьку періодично проводять роботи з демонтажу незаконно встановлених конструкцій. Наприклад, працівники муніципальної варти нещодавно розпочали обстеження прибережної зони Сапалаївки щодо наявності там самочинно встановлених огорож.