У Луцьку діти загиблих атовців колядували, щоб зібрати гроші для військового шпиталю - volynfeed.com

У Луцьку діти загиблих атовців колядували, щоб зібрати гроші для військового шпиталю

У Луцьку 14 січня відбувся благодійний концерт «Коляда від дітей Небесного легіону». Вилучені кошти передадуть у військовий шпиталь.

В обласній бібліотеці для юнацтва діти посівали і колядували, віншували із новим роком і різдвяними святами, повідомляє Суспільне.

Як розповів організатор Руслан Теліпський, гроші, зібрані під час заходу, передадуть у Луцький гарнізонний шпиталь на потреби пораненим бійцям АТО/ООС.

На концерт запросили благодійників, з якими співпрацюють, каже Руслан Теліпський, а також представників Луцького гарнізонного шпиталю, для якого збирають гроші під час заходу.

«Потрібні кошти на нове обладнання для оновлення матеріальної бази госпіталю. Дуже радує те, що діти займаються такою діяльністю», – розповіла офіцерка управління Луцького військового госпіталю Анна Гринюк.
На концерті виступили одинадцять дітей, батьки яких загинули під час війни на сході, або ж після демобілізації.

Учасниці коляди - сестри Юлія та Оксана Циплюк - розповіли, що їхнійтато – ветеран АТО, загинув у автокатастрофі.
Дванадцятирічна Оксана займається вокалом, разом з сестрою Юлею відвідують театральну студію.

«Він був дуже добрим і радісним і ніколи не хотів, щоб ми сумували. Я б дуже хотіла, щоб діти ходили колядувати і не забували, що це традиції України. Ходити не заради грошей, а щоб просто веселитися та прославляти Христа», – каже Оксана Циплюк.

Зі слів волонтера Руслана Теліпського, торік не колядували, а 2020-го під час коляди від дітей Небесного легіону зібрали 19 тисяч гривень і закупили медтехніку для військового шпиталю у Луцьку.