У Луцькій міській громаді можуть заборонити продаж алкоголю увечері - volynfeed.com

У Луцькій міській громаді можуть заборонити продаж алкоголю увечері

У старостинських округах Луцької міської територіальної громади можуть заборонити продаж алкоголю після 22.00. Протягом року планують підготувати відповідний регуляторний акт.

Про це йшлося під час засідання комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

На розгляд членів комісії винесли питання Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 27.10.2021 № 20/24 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік».

Як повідомив керівник департаменту економічної політики Борис Смаль, якщо в потенційних розробників регуляторних актів, а це виконавчі органи міської ради, з’являється намір щодо розробки, то повинні бути внесені зміни в план регуляторної діяльності.

Враховуючи звернення відповідних підрозділів, пропонується внести наступні регуляторні акти: про правила додержання тиші в громадських місцях на території Луцької міської територіальної громади; про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів на території старостинських округів Луцької міської територіальної громади; правила благоустрою Луцької міської територіальної громади.

Розробниками перших двох буде департамент економічної політики, третього – департамент муніципальної варти.

Борис Смаль наголосив, що це будуть не рішення, а лише внесення регуляторних актів у план регуляторної діяльності.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що регуляторний акт щодо заборони продажу алкогольних напоїв на території приєднаних до Луцька населених пунктів планували розглядати у четвертому кварталі минулого року.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ