«Треба діяти на випередження», – Кадиров заявив, що на місці Путіна вже ввів би війська в Україну - volynfeed.com

«Треба діяти на випередження», – Кадиров заявив, що на місці Путіна вже ввів би війська в Україну

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що Сполучені Штати не хочуть нічого доброго для України, а намагаються лише диктувати свої умови Росії. На його думку, Росія має в такій ситуації «вживати заходи» та діяти на випередження.

Про це заявив Кадиров під час прямого ефіру в Instagram, пише «Політика країни».

«Якби я був президентом, я давно забрав би Україну, направив туди війська, навів би порядок. Якщо божевільні, продажні люди стоять на чолі держави і загрожують нашій безпеці, ми повинні мовчати чи що? Якби в Сирії не зупинили, це перейшло б все до нас, у Росію. Так само і з України все перейде до нас, треба вживати запобіжні заходи.

Я служу своєму народу, я піхотинець Путіна, не жартуйте з нами! Росія була і є великою державою. Навіть якщо весь світ буде проти, я буду з президентом, я буду з Володимиром Володимировичем, бо я йому тричі життям зобов'язаний», – заявив Кадиров.

Раніше Кадиров заявив, що якщо український президент Володимир Зеленський продовжить свою антиросійську політику, то Україну слід приєднати до Росії.

«Якби мені доручили, я б давно вирішив це питання. Або приєднав би Чеченську Республіку до України, або давно забрав би, вирішив би питання там», – говорив у грудні 2021 року він.