Росія планує провести псевдореферендуми на окупованих територіях 11 вересня - volynfeed.com

Росія планує провести псевдореферендуми на окупованих територіях 11 вересня

Псевдореферендум на тимчасово окупованих територіях України, зокрема, в Херсоні, Маріуполі та інших окупованих містах, може бути проведений російською федерацією 11 вересня.

Як повідомляє Укрінформ, про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький у загальнонаціональному ефірі, відповідаючи на запитання, чи відомо розвідці про плани щодо проведення окупантами референдумів в Херсоні, Маріуполі та інших окупованих містах.

«Так, дійсно, воєнна розвідка має такі дані, ми відслідковуємо це, робимо аналіз, що може передувати проведенню референдумів.

За нашими оцінками, такий референдум може бути проведений 11 вересня - єдиний день голосування в рф. І необхідно не забувати, що там, на території Донецької і Луганської областей, на окупованих територіях видано близько 800 тисяч паспортів громадян рф. Це такий потужний чинник, який рф буде використовувати як привід для «захисту громадян росії», які проживають в Україні», - повідомив Скібіцький.

Водночас він нагадав, що поки російським загарбникам досі не вдалося вийти на кордони Луганської та Донецької областей, як вони планували раніше.