Путін серйозно хворий на рак, а в РФ уже почався переворот, – глава української розвідки - volynfeed.com

Путін серйозно хворий на рак, а в РФ уже почався переворот, – глава української розвідки

У Росії вже відбувається переворот з метою повалення Володимира Путіна.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю Sky News, пише УНІАН.

За його словами, глава Кремля серйозно хворий на рак.

Буданов також зазначив, розв’язана Росією війна проти України досягне переломного моменту в серпні і закінчиться до кінця року.

«Перелом буде в другій половині серпня. До кінця цього року буде завершена велика частина активних бойових дій. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас і Крим», – сказав голова розвідки.

За словами Буданова, тактика Росії не змінилася, попри її зрушення на схід, і додав, що Росія зазнає величезних втрат.

Голова української розвідки каже, що не здивований невдачами Росії у війні. «Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони будуються», – зазначив він.

Буданов також каже, що Європа бачить в Росії велику загрозу і боїться агресії з боку Москви.

«Ми воюємо з Росією вісім років і можемо сказати, що ця широко розрекламована російська міць – це міф. Вона не настільки сильна. Це орда людей зі зброєю», – сказав голова ГУР МО.

Останнім часом в ЗМІ дедалі частіше «спливають» чутки про хворобу президента РФ Володимира Путіна і про його майбутню операцію. Говорять про рак щитовидної залози або органів черевної порожнини.

Російський правозахисник Марк Фейгін зауважував, що прямих підтверджень хвороби агресора РФ немає, адже це головна держтаємниця, але це видає його зовнішній вигляд. Він каже, Путін – це старий 70-річний чоловік з багажем хвороб.