Будуть дуже великі імена: у ОП розповіли про зрадників України - volynfeed.com

Будуть дуже великі імена: у ОП розповіли про зрадників України

Джерело: Волинь24
Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович розповів, що українські спецслужби називатимуть нові імена громадян, які пішли на співпрацю з російськими окупантами, пише Гордон.

Арестович, реагуючи на згадку про колишнього начальника управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України Андрія Наумова, ексмера Херсона Володимира Сальдо, виключеного з партії та фракції «Слуга народу» нардепа Олексія Ковальова та інших осіб, яким після 24 лютого висунули підозру в держзраді, сказав, що для нього така кількість зрад не стала чимось відвертим.

«Я приблизно розумів атмосферу того, що відбувається, тому що сам є виходцем зі спецслужб тощо. І можу сказати, що це далеко не останні сюрпризи, які на нас чекають. Будуть і великі й дуже великі імена зокрема. Там є специфіка, у спецслужб є свої ігри, як ви розумієте, але рано чи пізно дістанемося – люди дізнаються. І вони будуть цілковито вражені, коли дізнаються», – заявив Арестович.

Він зазначив, що журналіст-розслідувач Христо Грозєв «натякав», що президент росії володимир путін розраховував на великі заворушення на початку повномасштабного вторгнення в Україну. У заворушеннях нібито мала взяти участь частина українських військових.

«Це лише слабкий натяк, що готували нам росіяни і що вони готують, і яка кількість у них добровільних українських помічників. До того ж дуже серйозного рівня», – додав радник глави ОП.