У волинській обласній спортшколі буде новий директор - volynfeed.com

У волинській обласній спортшколі буде новий директор

Тимчасовим очільником Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи призначать Дмитра Піддубного в зв’язку зі звільненням попереднього керівника Віктора Бирилюка.

Як повідомили у Волиньраді, до цього Віктор Бирилюк у закладі обіймав посаду заступника керівника з питань економіки та фінансів. Однак попросив звільнити його від виконання обов’язків очільника спортшколи, оскільки подвійне навантаження виявилося йому не до снаги.

За пропозицією відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності кандидатом на посаду т.в.о висунуто Дмитра Піддубного. Він має професійну освіту, тренерський, організаційний та керівний досвід.

Відтак, члени постійної комісії рекомендують голові обласної ради увільнити Віктора Бирилюка від виконання обов’язків директора ДЮСШ, а до призначення керівника на конкурсній основі, як того вимагає законодавство, або прийняття іншого розпорядчого документу, Дмитра Піддубного призначити тимчасово виконувачем обов’язків директора ОДЮСШ.