Військовослужбовці з Волині та Рівненщини психологічне здоров’я відновлюють футболом - volynfeed.com

Військовослужбовці з Волині та Рівненщини психологічне здоров’я відновлюють футболом

Поки одні несуть бойове чергування із захисту повітряного проcтору України, інші відновлюються завдяки позитиву від спортивних ігор.

У Рівному відбувся товариський футбольний матч між командами військових частин повітряного командування «Захід» ЗС України з Рівненщини та Волині, повідомляє Армія Inform.

Мета спортивного заходу – налагодження більш тісної взаємодії та дружніх стосунків між підрозділами Повітряних Сил сусідніх областей.

Як зазначив командир підрозділу та капітан однієї з команд, футбол – його улюблена гра, якій він присвятив більшість свого життя. Адже у цьому виді спорту багато схожого з військом. Командна гра згуртовує колектив, дає відчуття довіри та відповідальності за загальний результат.
Два тайми по тридцять п’ять хвилин з невеличкою перервою на повноцінному великому полі з натуральним покриттям пролетіли дуже швидко.
«Завдяки позитивним емоціям під час спортивних баталій у підлеглих на душі стає легше, а морально-психологічний стан покращується та дозволяє у повному обсязі виконувати завдання за призначенням, – підкреслив офіцер. – Перша футбольна зустріч між цими командами відбулася в Луцьку минулого місяця. Тоді перемогли рівняни. Сьогодні відбувся справжній матч-реванш, в якому з різницею в один гол перемогли волиняни».
Як заохочення виконавчий директор обласної асоціації футболу Рівненщини Олег Кучер вручив кожній із команд по п’ять футбольних м’ячів, а представники Рівненської обласної федерації футболу передали військовим м’ячі з автографами відомих спортсменів клубу «Верес».