Вдруге за кілька годин: окупанти обстріляли Запорізьку АЕС - volynfeed.com

Вдруге за кілька годин: окупанти обстріляли Запорізьку АЕС

Вдруге за останні декілька годин російські військові обстріляли Запорізьку АЕС, зафіксовано три прильоти безпосередньо на майданчик станції.

Про це повідомляє пресслужба НАЕК «Енергоатом».

«Ввечері 5 серпня російські терористи вдруге обстріляли Запорізьку атомну електростанцію з РСЗВ. Три прильоти зафіксовані прямо на майданчику станції, біля одного з енергоблоків, де знаходиться ядерний реактор», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що російські війська серйозно пошкодили азотно-кисневу станцію та об‘єднаний допоміжний корпус.

«Є ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин. Високою є пожежна небезпека. Наразі постраждалих немає», – наголошують в Енергоатомі.

Як додали, перед обстрілами представники Росатома поспіхом покинули станцію. Український персонал ЗАЕС перебуває на місці і виконує усі заходи із забезпечення ядерної й радіаційної безпеки та ліквідовує наслідки пошкоджень.

До цього загарбники здійснили обстріл у бік Запорізької АЕС о 14.30. Було зафіксовано три вибухи біля промислового майданчика ЗАЕС.

Загарбники розбомбили і електропідстанцію «Луч», внаслідок чого майже весь Енергодар (6 із 7 мікрорайонів) залишився без світла.