Переговори Ердогана та Путіна: про що домовилися - volynfeed.com

Переговори Ердогана та Путіна: про що домовилися

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган і російський диктатор Володимир Путін за підсумками переговорів домовилися про часткову оплату в рублях постачання російського газу до Туреччини, і подальший розвиток відносин.

Про це УНН пише з посиланням на росЗМІ.

Глави держав за підсумками переговорів дійшли висновку, що турецький газовий потік є однією із найважливіших артерій постачання Європи російським газом. Він працює справно, ритмічно, без збоїв для споживачів як у Туреччині, так і в Європі.

Сторони також прийняли рішення нарощувати обсяг торгівлі Росії та Туреччини, йти назустріч очікуванням обох сторін з питань енергетики.

Крім того, президенти домовилися почати частково оплачувати в рублях постачання російського газу до Туреччини, а також нарощувати взаємодію Росії та Туреччини в транспортній сфері, промисловості, сільському господарстві, будівництві.

Також вирішено провести наступне засідання Ради співробітництва вищого рівня в Туреччині та забезпечити виконання Стамбульських угод, включаючи безперешкодний експорт зерна Росії.

Додамо, у Сочі завершилися переговори президента Росії Володимира Путіна та президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана, які тривали понад 4 години.