Росія може готуватися до помсти Україні за вибухи в Криму: яким чином - volynfeed.com

Росія може готуватися до помсти Україні за вибухи в Криму: яким чином

Джерело: Волинь24
Військовий експерт Тарас Жовтенко зауважив, що ракетний терор це єдиний інструмент, який росія ще може хоча б з якоюсь мінімальною ілюзією ефективності використовувати проти України, пише ТСН.

Армія рф, за його словами, воювати не вміє, тому або просувається вперед, засіваючи трупами своїх солдатів усе навколо, або ж вдається до терору.

Відповідаючи на запитання, чи варто бути особливо пильними до тривог, оскільки ворог може намагатися влаштувати помсту за вибухи у Криму, може активізувати удари по містах, далеких від фронту, Жовтенко зауважив, що побоювання небезпідставні.

«Розуміючи, що ми маємо справу з ворогом, який у першу чергу опирається на тактику терору, тому що російська армія, з точки зору професійної оцінки, воювати не вміє, це завжди два можливих режими ведення бойових дій. Це або закидання шапками, засівання трупами своїх же власних солдатів, цією масою росіяни катком і вогневим валом намагаються просуватися вперед. Мінімум якихось стратегічних оцінок ситуації, маневрів і всього іншого.

Або, якщо ця тактика пробуксовує, вони вдаються до інструментарію вже більш класичного, терористичного. Тому, пам'ятаючи це і розуміючи, що росіяни в будь-якому випадку, з приводом чи без, інструмент терору постійно використовують, безумовно, ці побоювання є небезпідставними. Оскільки в нинішніх реаліях терор – це єдиний інструмент, який росіяни ще можуть хоча б з якоюсь мінімальною ілюзією ефективності використовувати проти нас», - зазначив експерт.