СБУ та ГУР розповіли, навіщо росії Медведчук та як його можуть використати - volynfeed.com

СБУ та ГУР розповіли, навіщо росії Медведчук та як його можуть використати

Джерело: Волинь24
Росія обміняла Віктора Медведчука, оскільки саме через нього йшло фінансування агентурних мереж РФ в Україні. Політик, якого підозрюють в державній зраді, зараз потрібен ФСБ.

Про це 22 вересня під час брифінгу сказав очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, пише ТСН.

"Медведчук на даному етапі найбільше потрібен ФСБ, а не комусь конкретному. Бо через цю особу напряму йшло фінансування багатьох агентурних мереж в Україні. Через нього фінансували посадовців. Це - засіб впливу та відмивання коштів. І це і є основна причина, чому за нього боролися", - сказав Буданов.

Очільник СБУ Василь Малюк повідомив, що Медведчук сам підписав заяву та погодився на обмін. Зараз його можуть і надалі використовувати росіяни в своїх інформаційних спецопераціях.

"Медведчук - топовий зрадник України. Ми всі розуміємо, що наші недруги з ФСБ та інших російський спецслужб проводять спеціальні інформаційні операції. Цілком ймовірно, що в майбутньому вони можуть використати Медведчука. Але ми вже повинні розуміти, де є фейки і маніпуляції", - сказав Малюк.

Він зазначив, що допити Медведчука відбувались з відео фіксаціями, все що він міг сказати, він розповів. В Україні Медведчука судитимуть заочно.