Перекинуті до Білорусі мобілізовані з рф масово ґвалтують та вбивають місцевих жінок - volynfeed.com

Перекинуті до Білорусі мобілізовані з рф масово ґвалтують та вбивають місцевих жінок

Джерело: Волинь24
Кремлівське керівництво почало поступово перекидати своїх мобілізованих на територію Білорусі для проведення злагодження, поповнення російського контингенту та подальшого створення нових боєздатних підрозділів. Збільшення кількості ординців одразу ж призвело до хвилі злочинів, які вчиняють п'яні мобілізовані, пише 24 канал.

За даними джерел в українських спецслужбах, командири російських угруповань навіть не намагаються контролювати своїх підлеглих. Навпаки – мобілізованих заохочують до скоєння злочинів проти цивільного населення Білорусі.

Офіцерам армії росії наплювати на моральний облік мобілізованих. Ба більше, для виконання поставлених путіним та його оточенням задач їм потрібно максимально знищити у майбутніх воїнів все людське.

Перебування російської армії на території Білорусі постійно призводило до погіршення криміногенної ситуації. Збільшення кількості зґвалтувань, пограбувань та вбивств фіксували білоруські правоохоронці під час створення військових баз, навчань та у моменти виведеня розбитих угруповань з території України.

Росіяни, які прибували до сусідньої країни, користалися своєю безкарністю, оскільки підконтрольні Москві білоруські правоохоронці практично ніколи не намагалися притягти їх до відповідальності.