РНБО про активізацію «ядерних» новин: Інформаційний тероризм від Росії - volynfeed.com

РНБО про активізацію «ядерних» новин: Інформаційний тероризм від Росії

Центр протидії дезінформації Ради нацбезпеки й оборони наголошує, що Росія й надалі посилюватиме ядерний шантаж, тому існує велика ймовірність різного роду провокацій з її боку.

«Останніми днями іноземні медіа поширюють інформацію з таємних джерел про те, що Кремль, можливо, хоче застосувати ядерну зброю.

Ще на початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України РФ привела ядерні сили у стан особливого бойового чергування.

Показова демонстрація Росії готовності будь-якої миті завдати ядерного удару по території України – чергова стадія інформаційного тероризму, влаштованого РФ, щоб схилити Україну до перемовин на умовах кремля», – йдеться у повідомленні ЦПД.

Через успіхи контрнаступу України, Кремль знову намагається посіяти страх, натякаючи на те, що в подальшій ескалації може бути задіяна ядерна зброя.

Малопотужна тактична ядерна зброя розміщена приблизно на понад десяти складх по всій Росії і потрібен час, щоб доставити її до пускових установок, йдеться у матеріалі Bloomberg.

«При певному ступені готовності зброя вивозиться зі сховищ та переміщується до якогось іншого місця. Це буде виявлено за допомогою супутників або інших засобів», – сказав експерт з ядерної безпеки в Інституті ООН з досліджень у галузі роззброєння в Женеві Павло Подвиг.

Американські та європейські офіційні особи заявляють, що жодних ознак такої підготовки немає.

Кремль все ще намагається посіяти страх, натякаючи на те, що в подальшій ескалації може бути задіяна ядерна зброя.

Ці погрози є частиною широкої спроби Кремля залякати США та Європу, щоб вони припинили підтримку України та змусили Київ до переговорів на умовах Москви, пише Bloomberg.