Скільки грошей у готівці має бути в українців на випадок блекауту - volynfeed.com

Скільки грошей у готівці має бути в українців на випадок блекауту

Джерело: Волинь24
Під час планових чи аварійних відключень електроенергії не лише зникає світло у домівках, але й стільникова мережа. Або ж сигнал настільки поганий, що навіть додзвонитись до когось вкрай важко, що вже казати про розрахунок карткою чи звичним нам PayPass, пише 24 канал.

З огляду на те, що українці зараз живуть в досить форс-мажорних обставинах, то, на думку приватного інвестора Василя Матія, безпечний розмір заощаджень – це сума, якої буде достатньо на рік життя, щоб задовольнити хоча б базові потреби.

Разом з тим він підкреслює, ймовірність того, що 100% всі свої витрати потрібно буде здійснювати в готівковій формі не висока. Тому, якщо говорити про те, скільки варто відкласти у готівці на випадок повного блекауту – сума, якої вистачить, умовно кажучи, на тиждень – два середньомісячних витрат.

З ним погоджується й член ради НБУ Василь Фурман. Економіст порадив українцям мати мінімальну кількість готівки, якої вистачить на забезпечення базових потреб протягом умовного тижня, аби бути застрахованим на будь-які випадки.