Росіяни вбили цілу українську сім'ю. ФОТО - volynfeed.com

Росіяни вбили цілу українську сім'ю. ФОТО

Джерело: Волинь24
Російські покидьки розстріляли сім'ю цивільних під Бердянськом Запорізької області. Вони вбили чоловіка, дружину та двох маленьких хлопчиків, пише 24 канал.

Як зазначив кореспондент із Запоріжжя, окупанти вбили сім'ю Дармобід 18 листопада. Наразі обставини вбивства невідомі.

Як повідомляють ЗМІ, сім'я проживала в Комиш-Зорі Пологівського району Запорізької області.

"Окупанти вбили під Бердянськом цілю сім'ю. Є фотографія цих людей – сім'я на прізвище Дармобід. Батько, мати та двоє маленьких хлопчиків", – зазначив кореспондент.Фото покидьків, які вбили сім'ю
За його словами, вже відомі російські падлюки, які розстріляли сім'ю. Українські фахівці дізналися, що це зробили військові 57 полку 6 мотострілецької дивізії 58 армії російських окупантів.

Один з них – Касьян Іван Ігорьович із Підмосков'я. Наразі детальної інформації про нього немає.Ще один нелюд – Андрєй Толстіков з Тульської області, село Жуково. Раніше він був судимим за умисне вбивство.Як наголосив кореспондент, тепер особи вбивць стали відомими. Це однозначно допоможе зробити так, щоб вони своєчасно отримали покарання за свої злочини.

"Випадок резонансний. Весь світ дізнався, що під Запоріжжям на окупованій території вбили сім'ю", – підкреслив кореспондент із Запоріжжя.