На автошляху неподалік Луцька вандали пошкодили нові дорожні знаки - volynfeed.com

На автошляху неподалік Луцька вандали пошкодили нові дорожні знаки

Днями під час обстеження автомобільної дороги державного значення Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне на ділянці Струмівка – Піддубці дорожники виявили акт вандалізму – невідомі пошкодили п’ять стійок з дорожніми знаками.

Хтось, рухаючись лівим узбіччям шляху, буквально зносив їх. До слова, це нові дорожні знаки, деякі з них встановили лише наприкінці грудня 2022 року, тобто вони не простояли й місяця. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг Волині.

Працівники підрядного підприємства, що забезпечує експлуатаційне утримання цієї ділянки автошляху Н-22, невідкладно провели монтаж звалених та зігнутих стійок, адже відсутність дорожніх знаків чи їх неналежний стан загрожують безпеці руху.
«Такі роботи обійдуться державі майже у 4 тис. грн (і це без врахування вартості щитків дорожніх знаків, які пошкодились при падінні). Ці кошти ми могли б спрямувати на ліквідацію ямковості чи ожеледиці на автошляхах області, або ж на інші важливі роботи задля забезпечення безпечного і безперебійного проїзду», – йдеться в повідомленні.
За зверненням Служби автомобільних доріг у Волинській області цей акт вандалізму зафіксували представники правопорядку, тож зловмисників уже розшукує поліція.