У селі за 50 км від Луцька на аукціоні продали ветлікарню - volynfeed.com

У селі за 50 км від Луцька на аукціоні продали ветлікарню

Будинок ветлікарні та розташований поряд хлів у селі Звиняче Луцького району продали з молотка. За нерухомість виручили понад 45 тисяч гривень.

Торги на сайті prozorro.sale свого часу оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України в Львівській, Закарпатській та Волинській областях. Це був аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій.

Стартова ціна лоту становила 30 тисяч гривень.

Лот – група інвентарних об’єктів у складі будинку ветлікарні загальною площею 68,4 кв. м і цегляний хлів площею 46,8 кв. м на вулиці Шевченка, 2 у Звинячому Луцького району. Нерухомість побудована в 1968-1969 роках. Будинок ветеринарної лікарні забезпечений енергопостачанням і пічним опаленням. Як вказано, приміщення перебуває в задовільному стані.
Переможцем торгів стало ТзОВ «Темпо ЛТД» із ціновою пропозицією в 45 300 гривень. Договір купівлі-продажу вже укладено.

Нагадаємо, приміщення пункту ветеринарної медицини в селі Кремеш Володимирського району продали з аукціону. За нього виручили 43 тисячі гривень. Також на торгах продали приміщення Біличівської дільничної лікарні ветеринарної медицини Любомльської райветлікарні. Його купили за 786 гривень.