«Коли накриють шайку Смолки?»: журналіст про корупцію у волинській податковій - volynfeed.com

«Коли накриють шайку Смолки?»: журналіст про корупцію у волинській податковій

Після серії гучних обшуків, затримань і звільнень, які відбулись 1 лютого, українці цікавляться, чому влада досі не взялись за регіони, звідки корупційні кошти передають «на верх». Зокрема на Волині у податковій діє корупційна шайка під проводом Михайла Смолки.

Про це у своєму телеграм-каналі написав журналіст 1+1 Тарас Середич. Його допис подаємо без змін:

«Після сьогоднішніх звільнень, моя пошта завалена листами із запитаннями: «А коли будуть кадрові чистки у регіонах?». Люди надсилають цікаві дані стосовно посадовців. Ось, зокрема, один із листів:

«Дуже хороші новини сьогодні стосовно кадрової політики в Митниці та Податковій службі! Але дуже цікаво, коли розженуть всю бандоту яка осіла в регіонах, п***ть (краде, - ВН) гроші і частину возить на Київ!

Дуже цікаво звідти в т.в.о Податкової служби Оксани Датій стільки готівки? А чи не з Волинської, Львівської і далі по списку… податкових!?

Чому ніхто не помічає ВОЛИНСЬКУ ПОДАТКОВУ? Скільки писали про шайку Лисеюка-Дяка-Смолки які все життя крали в різних структурах і далі продовжують це робити! Встановлюють такси! Збирають підприємців щоб обговорити «співпрацю»! Скільки було звернень з конкретними ТОВками,конкретними схемами!

Реакції – 0! Всім вигідно цього не помічати! Така ж сама ситуація у Львівській Податковій з таким ж самим керівництвом! Але так склалося:хто справляється з «касою» тих не помічають»
.
Нагадаємо, 1 лютого керівницю податкової служби Києва Оксану Датій викрили на багатомільйонних оборудках. Під час обшуків в неї знайшли мільйони доларів готівки, шуби та дорогоцінності.

Про численні зловживання та корупцію ГУ Державної податкової служби у Волинській області неодноразово говорили ще тогоріч. В звʼязку з цим депутати Волиньради зверталися до очільників ДБР, НАБУ та спеціалізованої антикорупційної прокуратури.