Путін віддав новий наказ: стало відомо яка ціль окупантів до кінця березня - volynfeed.com

Путін віддав новий наказ: стало відомо яка ціль окупантів до кінця березня

Джерело: Волинь24
За даними української розвідки, кремлівський диктатор Володимир Путін наказав своїм військам захопити всю територію Донецької та Луганської областей України до березня.

Про це у коментарі виданню Kyiv Post повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк.

За його словами, є ознаки того, що РФ готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу України.

"Ми спостерігаємо, що російсько-окупаційні війська передислоковують на схід додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння та військову техніку. За даними воєнної розвідки України, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей", - зазначив Черняк.

Він додав, що Росія використовує територію Білорусі для підготовки мобілізованих солдатів і не має достатніх сил та засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну в цьому напрямку.

"Станом на сьогодні сформованих ударних груп немає. Немає загрози залучення Білорусі до повномасштабного вторгнення на боці Росії проти України, але це також, безумовно, ризики, які ми повинні враховувати", – сказав Черняк.

"Вони можуть здійснити наступ на двох напрямках: це може бути Донбас, а може бути південь", - сказав він.