У родині Ротару померла близька людина. ФОТО - volynfeed.com

У родині Ротару померла близька людина. ФОТО

Джерело: Волинь24
Син Софії Ротару повідомив про трагічну втрату. Його сім'я оплакує втрату.Про це Руслан Євдокименко розповів у своєму Instagram, передають Патріоти України.

Сім'я Софії Ротару вважається дуже дружною. Єдиний син співачки разом зі своєю дружиною і двома дітьми нерідко проводить час з артисткою. До повномасштабної війни РФ проти України всі вони часто влаштовували посиденьки і ділилися теплими сімейними фото з підписниками.

Але в їхнє життя прийшло горе. Син Ротару поділився чорно-білим фото своєї тещі Людмили Білоусової. Виявилося, жінка померла 17 березня. "Люся, ну як же так", - написав Євдокименко, супроводивши свої слова емодзі у вигляді розбитого серця, яке символізує смуток і біль втрати.

Також він вказав дати народження і смерті тещі. Жінка народилася 30 березня 1951 року і померла 17 березня 2023 року.

Сама Софія Ротару поки що не коментувала смерть своєї свахи. Однак в коментарях під старими фото співачки вже з'явилися слова підтримки від фанатів. Віддані шанувальники знають, як важко Ротару переносити втрату близьких людей. Після смерті свого чоловіка вона так і не знайшла йому заміну і не стала заводити нові стосунки.