Шмигаль сказав, хто очолить Міносвіти й Мінстратегпром - volynfeed.com

Шмигаль сказав, хто очолить Міносвіти й Мінстратегпром

Міністром освіти планують призначити Оксена Лісового, а міністром стратегічних галузей промисловості – Олександра Камишіна.

Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль у Telegram, передає УП.

«Сьогодні на засіданні фракції політичної партії «Слуга народу» обговорили кадрові зміни в уряді, які заплановано на наступний тиждень: звільнення міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, призначення міністром освіти і науки Оксена Лісового, звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна, призначення на посаду міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна», – написав він.

Шмигаль також повідомив, що віцепрем'єр-міністр Михайло Федоров буде опікуватися ще низкою напрямків, окрім діджиталізації. Його майбутня посада – віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України.

Нагадаємо, 17 березня стало відомо, що Сергій Шкарлет йде з посади міністра освіти та науки України, він сам подасть у відставку.

За даними джерел УП, на посаду очільника МОН розглядали директора Малої академії наук і добровольця 95-ї бригади Десантно-штурмових військ Оксена Лісового, держсекретарку МВС Інну Ящук та народну депутатку Юлію Гришину.

Голова «Укрзалізниці» Олександр Камишін 27 лютого оголосив, що подає у відставку й очолить офіс з євроінтеграції «Укрзалізниці» в Європі.