На Ковельщині за 36 тис. продають дільничну ветлікарню - volynfeed.com

На Ковельщині за 36 тис. продають дільничну ветлікарню

У селі Свинарин Ковельського району продають будівлю дільничної ветлікарні. Нерухомість виставили на торги з початковою ціною продажу в майже 36 тисяч гривень.

Англійський аукціон на сайті prozorro.sale оголосило Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській, Закарпатській та Волинській областях. Цінові пропозиції від учасників приймають до 22 березня.

У Свинарині продають групу інвентарних обʼєктів на вулиці Шкільній, 9: будівлю дільничної ветлікарні площею 75,4 кв. м, вбиральню площею 0,9 кв. м і господарський хлів площею 36,4 кв. м. Загальна площа нерухомості становить 112,7 кв. м.

Цей лот на торги виставлено вперше.

Як вказано, дільнична ветлікарня в Свинарині – це одноповерхова будівля, зведена в 1962 році. Приміщення забезпечене енергопостачанням і пічним опаленням.

Станом на 27 лютого 2023 року в оренді не перебуває.
Площа земельної ділянки, на якій розміщено споруди, становить 0,1786 гектара. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Стартова ціна продажу нерухомого майна в селі Свинарин Ковельського району – 36 655 гривень.

Читати ще: У волинських селах за понад 100 тис. продають ветлікарні

Нагадаємо, у волинських селах продають пункти ветеринарної медицини. Чергові два в Полицях Камінь-Каширського району та Берестечку Луцького району виставили на торги.