У Донецькій області загинуло двоє волинян. ФОТО - volynfeed.com

У Донецькій області загинуло двоє волинян. ФОТО

Джерело: Волинь24
29 березня на Донеччині загинув Герой з Волині Олександр Ляшук.

Про це повідомляє Колківська громада.

Поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, вірний військовій присязі за Батьківщину загинув житель с. Копилля, солдат Ляшук Олександр Іванович, 1975 р.н.

«Воїне-Герою, ти помер, але назавжди змінив нас… Ти воював за своє, рідне, найдорожче. Твоя смерть - твоє безсмертя…» - йдеться в дописі.

В Колківській громаді оголошено жалобу.

«Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого воїна та вдячність Олександру за його відданість та мужність у боротьбі за свободу та незалежність Батьківщини. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи. Вічна пам'ять Герою, який віддав за Україну найдорожче – своє життя», - додають у громаді.

Про зустріч та поховання Героя повідомлять додатково.На війні загинув Герой з Волині Володимир Харковець.

Про це повідомив голова Ратнівської громади Віталій Бірук.

Ще в серпні минулого року рідні втратили з ним зв'язок, проте надіялись та вірили, що він живий. Свято вірили та молилися всі, хто його знав, адже ніякої офіційної інформації не надходило, а чуткам вірити не хотілось, серце вірило в життя.

У п'ятницю, 31 березня, повідомили, що все ж 29 липня 2022 року щирий Захисник України, командир стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону, старший лейтенант Володимир Харковець загинув в результаті артилерійського обстрілу, під час виконання бойового завдання в районі н. п. Соледар.

«Пекуча біль від втрати. Співчуття батькам, дружині та рідним», - каже Віталій Бірук.