Microsoft сплатить $20 мільйонів штрафу за незаконний збір інформації про дітей - volynfeed.com

Microsoft сплатить $20 мільйонів штрафу за незаконний збір інформації про дітей

Корпорація Microsoft заплатить 20 мільйонів доларів штрафу для врегулювання звинувачень Федеральної торгової комісії США (FTC) в незаконному зборі особистої інформації про дітей без згоди їхніх батьків.

Про це повідомляє Reuters.

Компанію звинуватили в порушенні закону про захист конфіденційності дітей в інтернеті через збір та зберігання особистої інформації від дітей, які зареєструвалися в ігровій системі Xbox, не отримавши згоду батьків та відповідні повідомлення.

«Постанова вимагає від Microsoft вжити заходів для поліпшення захисту приватності дітей-користувачів системи Xbox», – зазначили у FTC.

Представник Microsoft зазначив, що процес створення облікових записів буде оновлений, а збій у збереженні даних, виявлений у системі компанії, – усунутий.

«Запропонована нами постанова полегшує батькам захист приватності їхніх дітей на Xbox і обмежує інформацію, яку Microsoft може збирати і зберігати про дітей», – сказав директор Бюро захисту прав споживачів FTC Семюель Левін.

Зазначається, що Microsoft зберігала дані дітей під час процесу створення облікового запису в ігровій системі з 2015 по 2020 роки.