Щоденне носіння кедів і вплив на здоров’я: міфи та реальність* - volynfeed.com

Щоденне носіння кедів і вплив на здоров’я: міфи та реальність*

Щоденне носіння кедів стало частиною сучасного стилю життя. Який вплив має це взуття на здоров'я та як правильно вибрати кеди, щоб вони були комфортними та безпечними?

Погана постава, розтягнення, тендиніти... Споживачі часто замислюються, чи безпечно носити кеди щодня.

Це спортивне взуття на гумовій підошві стало справжнім культурним феноменом, зокрема після випуску Nike Air Jordan у співпраці з Майклом Джорданом в 1984 році.

Згідно з даними Statista, вказаними на сайті https://kachorovska.com/, світовий ринок кедів досяг 79 мільйонів доларів у 2020 році, і їх популярність лише зростає. Це взуття, доступне в різних цінових категоріях від масової моди до преміум-брендів, є чи не в кожному гардеробі.

Але чи справді кеди шкідливі для здоров'я? Патрік Пайєт, експерт у галузі ортопедії, стверджує, що наукових доказів цього немає. Все залежить від конкретної моделі. Наприклад, моделі Converse, або текстильні кеди, не забезпечують потрібної підтримки, що може призвести до проблем з ногами.

Однак не варто узагальнювати. Багато моделей кедів є ідеальними для щоденного носіння, якщо вони відповідають певним стандартам комфорту. Патрік Пайєт відзначає, що сам він часто носить кеди і почувається в них чудово.

Під час вибору кедів для щоденного носіння варто звертати увагу на комфорт, адаптацію до форми стопи та жорсткість підошви. Якщо ж ви обираєте кеди для спорту, важливо враховувати особливості конкретного виду спортивної діяльності.

Отже, головне під час вибору кедів – це ваш комфорт і здоров'я.